Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aky bol vas najlepsi film co ste videli?

Goto down 
+6
sysel777
jarrro
mirom
Brmbo
Hoja Hop
Nanosonda
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Nanosonda
Beginner in OT
Nanosonda


Počet príspevkov : 46
Join date : 30.09.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 2:23 pm

Chcel by som vediet aky je vas najlepsi film ktory ste kedy videli moj je Blood and Bone kedze milujem akcne filmy.
Tu je csfd: [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat hore Goto down
Hoja Hop
Crash Bandicoot
Hoja Hop


Počet príspevkov : 299
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Terchová

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 2:45 pm

Rysavá Jalovica
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 2:54 pm

Hop :lol:
zboznujem sfilmovane komiksy takze Batman - posledne verzie s Christianom Balom
[You must be registered and logged in to see this link.]


Naposledy upravil Brmbo dňa So október 02, 2010 2:58 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
mirom
Administrátor
Administrátor
mirom


Počet príspevkov : 406
Join date : 04.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Považská Bystrica

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 2:57 pm

Ja mam rad take ako The Transporter, Crank (crank 2 bol fail), Paycheck a dalsie..
Návrat hore Goto down
jarrro
Stoja mi na kábli
Stoja mi na kábli
jarrro


Počet príspevkov : 202
Join date : 04.08.2010
Age : 35

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:01 pm

zvieracie čo som videl tak všetky boli najlepšie krivdil by som niektorému keby som ho nespomenul zvieracie myslím ako Krokodíl útočí,Anakonda,Šabľozubý tiger,Marabunta atď.
Návrat hore Goto down
sysel777
Moderátor
Moderátor
sysel777


Počet príspevkov : 498
Join date : 04.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Братислава

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:05 pm

všetci hovoria, že najlepsie filmy su Forresnt Gump a vykupenie z vaznice Shawshank. Ale ja nechapem, co na tom ludia vidia Sad
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:12 pm

velmi dobre filmy hlavne Forest Gump - to je jediny film pri ktorom mi usla aj slza z oka, hlavne na koniec ked pochoval Jenny
Návrat hore Goto down
mirom
Administrátor
Administrátor
mirom


Počet príspevkov : 406
Join date : 04.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Považská Bystrica

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:15 pm

Foresta Gumpa som nikdy nevidel ale stale o tom niekde pocujem...
Návrat hore Goto down
emer
Beginner in OT
emer


Počet príspevkov : 59
Join date : 01.10.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:21 pm

sysel777 napísal:
všetci hovoria, že najlepsie filmy su Forresnt Gump a vykupenie z vaznice Shawshank. Ale ja nechapem, co na tom ludia vidia Sad
musis byt empaticky Smile shawshank som poezral nedavo, popi*ovka

podobne zelena mila, zachrante vojaka ryana, gran torino - koniec aky isto nikdo necakal
Návrat hore Goto down
.kubo
Zakladateľ fóra
Zakladateľ fóra
.kubo


Počet príspevkov : 1172
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Bratislava

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 3:27 pm

Napriklad...
60 sekúnd
Návrat hore Goto down
https://offtopic.4umer.com
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 4:48 pm

ako to kto vezme - utek z väznice shawshank je uplne genialny film a Foresta Gumpa si pozrem pravidelne raz do polroka, proste z tychto filmov nemozem, zachrante vojaka ryana je tak spilbergovske ponatie filmu zo strany americanov - klasika ako vlajky nasich otcov ale clint eastwood ako reziser to ponal aj z druhej strany teda strany japoncov vo filme Dopisy z Iwo Jimy a tento film ma dve tvare - americku a japonsku
napr. Million Dollar Baby je tiez vyborny film
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 4:57 pm

vzdy si rad pozrem ktorukolvek cast Ramba Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Smile84
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
emer
Beginner in OT
emer


Počet príspevkov : 59
Join date : 01.10.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 4:59 pm

daco podobne je aj Gran Torino.. tiez od clinta. on je aj hlavna postava, najprv neznasa japoncov (alebo to boli vietnamci?) a postupne si k nim vybuduje vztah a... treba pozriet, ak si nevidel

ja sa idem pozriet na tie dopisy
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 5:01 pm

prave to mam otvorene na csfd a uz to hladam na tych nasich "zlatych strankach" predstavuje vo filme hrdinu z korejskej vojny
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat hore Goto down
emer
Beginner in OT
emer


Počet príspevkov : 59
Join date : 01.10.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 5:06 pm

pozri si to ;) budeš prekvapený

kód:
V Million Dollar Baby sa Clint nepohol z ringu, tu sa nepohne z verandy svojho baráku. Gran Torino kráča v komorných šľapajách jeho nedávneho boxerského opusu a divákovi dáva ešte silnejší knokaut. Clint režíruje jednu zo svojich najzaujímavejších postáv v snímke, ktorá plynie ako „po masle“ - v prehľadnom prostredí jednoduchého príbehu sa ukážkovo zvýrazňuje dokonalo plynulá náväznosť jednotlivých scén, ktoré sa vám pri zvedavej štúdii charakteru Clintovej postavy servírujú pred oči ako na želanie. Aj krátky záber na kosenie trávniku má v tomto filme zmysel. Všetko v ňom má zmysel a svoje miesto. Nehovoriac o songu pri záverečných titulkoch...
Návrat hore Goto down
mirom
Administrátor
Administrátor
mirom


Počet príspevkov : 406
Join date : 04.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Považská Bystrica

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 5:29 pm

killer napísal:
vzdy si rad pozrem ktorukolvek cast Ramba Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Smile84
aj ja tak, pacia sa mi tie filmy Smile
Návrat hore Goto down
Nanosonda
Beginner in OT
Nanosonda


Počet príspevkov : 46
Join date : 30.09.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptySo október 02, 2010 8:54 pm

Ramba to som uz videl vela krat. Aj Rocky bol dobry.
Návrat hore Goto down
Hoja Hop
Crash Bandicoot
Hoja Hop


Počet príspevkov : 299
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Terchová

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 9:54 am

Rocky a Rambo sú super filmy
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 10:57 am

suhlas
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
ja_osobne
Beginner in OT



Počet príspevkov : 14
Join date : 23.09.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 5:47 pm

mne sa paci film Davinciho kod a minule som si pozrel lovci pokladov 1 a 2 hrozne sa mi pacia.
Návrat hore Goto down
Hoja Hop
Crash Bandicoot
Hoja Hop


Počet príspevkov : 299
Join date : 18.09.2010
Age : 34
Bydlisko : Terchová

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 5:59 pm

Zelená míla... To šem včera pozerau, úžasné...
Návrat hore Goto down
emer
Beginner in OT
emer


Počet príspevkov : 59
Join date : 01.10.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 7:37 pm

lovci pokladov paradicka, jednotku som videl
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 8:05 pm

lovci pokladov
minule som to s nudy stiahol a celkom pohode film
trochu pripomina indiana jones
tiez dobry film je krokodil dundee
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Nanosonda
Beginner in OT
Nanosonda


Počet príspevkov : 46
Join date : 30.09.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 8:07 pm

Aj mne sa pacil DaVinciho kod aj Anjeli a demoni. Lovci pokladov boli tiez dobry.
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? EmptyNe október 03, 2010 8:09 pm

anjeli a demoni sa mi viac pacili ako kniha
film nebolo nic moc
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Sponsored content





Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aky bol vas najlepsi film co ste videli?   Aky bol vas najlepsi film co ste videli? Empty

Návrat hore Goto down
 
Aky bol vas najlepsi film co ste videli?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Out :: Archív-
Prejdi na: