Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Offtopic

Goto down 
+7
Cirky
killer
jtbs
.kubo
Brmbo
jeffo
eXistenZ
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:31 am

kurnik ja tu mam koniec sveta..to pocasie co je vonku je sialene..ak sa zlomi ten strom co mame pred oknom a vleti nam do obyvacky, tak sa divit nebudem
Návrat hore Goto down
jeffo
Offtopic King
jeffo


Počet príspevkov : 326
Join date : 04.08.2010
Age : 39
Bydlisko : Moldava nad Bodvou

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:32 am

povaha človeka robí svoje,Luks ju má asi troška mimo,čo už
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:34 am

jtbs napísal:
kurnik ja tu mam koniec sveta..to pocasie co je vonku je sialene..ak sa zlomi ten strom co mame pred oknom a vleti nam do obyvacky, tak sa divit nebudem

kua bacha na to ale asi s tym teraz asi nic nespravis, tu v Ba bola burka, kukal som ako puk, ze odkial sa to zobralo??
Návrat hore Goto down
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:37 am

uz niekolko rokov sme ziadali aby ten strom vyrubali a vzdy nam to zamietli ku*** zhorene
...no uvazujem ze aspon telku a druhy pc vytiahnem zo zasuvky Very Happy
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:37 am

co tam mate apokalypsu pocasia ci co??? rehot
Návrat hore Goto down
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:41 am

vies ake boli mraky? Ako casto sa stava, ze je clovek nuteny o pol dvanastej na obed zasvietit svetlo, pretoze od tmy nevidi Very Happy ... k tomu pridaj dazd a riadnu fujavicu
Návrat hore Goto down
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:43 am

Cirky napísal:
načo konkrétne narážaš? Very Happy

ináč wtf tie dve príspevky za sebou? :o

neviem co robis, asi si vykolajeny z toho pocasia rehot ale uz je to opravene - brmbo

hmm.. 30 stupňov a ani obláčik na nebi Very Happy
Návrat hore Goto down
.kubo
Zakladateľ fóra
Zakladateľ fóra
.kubo


Počet príspevkov : 1172
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:43 am

tu je tiez uplne cudne neni jasno, neni skoro zamracene, prsi, nepsrsi, tvari sa tak rehot
Návrat hore Goto down
https://offtopic.4umer.com
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:44 am

to nemyslis vazne??? tu je zamracene, poprchava, burka sa prehrmela a rifle znesiem v pohode s mikinou
Návrat hore Goto down
.kubo
Zakladateľ fóra
Zakladateľ fóra
.kubo


Počet príspevkov : 1172
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:44 am

ludia, dame dnes stovku ?Very Happy
Návrat hore Goto down
https://offtopic.4umer.com
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:45 am

kurnik a pekne ma byt az v pondelok, ked musim do roboty Very Happy
Návrat hore Goto down
KingTommy
Beginner in OT
KingTommy


Počet príspevkov : 10
Join date : 05.08.2010
Age : 32
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:45 am

Potvrdzujem Cirkyho slová, teplo ako v prdeli a ani mráčik. Smile
Návrat hore Goto down
http://www.thesims2.cz
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:46 am

vsak pockaj..ono to dojde aj na kosice Very Happy
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:46 am

predchvilou taka jeba ze som myslel ze mi zas odj**alo zosiky a to blesk slahol do kostola (najvyssia budova na okoli asi 300m od domu vzdusnou ciarou) hned vyplo elektriku takze ficim na zalozaku snad ju rychlo zapnu
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:50 am

Tak ako... posledný čas všade sa nadáva na pčoasie ako prší v rádiach počúvam ako hnusne je aj v teleráne, niekto psomenu že v Chorvátsku je 28 stupňov a spolukometátor že nech neprovokuje že aj tu chce tak mať... nechcite, ja chcem dážď Very Happy neskutočne horúco je potím sa jak sviňa.. ešteže ma kamaratka vytiahla von so sestrou Very Happy Ale vážne enchápem.. podľa rpedpovede komplet všade prší len tak odrezaný východ páli slnko.. keby boli nejaké mraky pcohopím že sa niečo blíži ale je úplne jasno Smile

btw: nechápem prečo poslednú dobu stále prehadzujem v slovách písmenká Suspect


Naposledy upravil Cirky dňa Pi august 06, 2010 11:52 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
.kubo
Zakladateľ fóra
Zakladateľ fóra
.kubo


Počet príspevkov : 1172
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:51 am

a net ti ide z coho ? ja nemam pocitac v elektrike uz od rana. Som v suchu.
Návrat hore Goto down
https://offtopic.4umer.com
jtbs
The Fake Moderator
The Fake Moderator
jtbs


Počet príspevkov : 504
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Žilina (20)

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:51 am

lol uz je ako tak vidno..serem to, sadam do auta a idem na obed...
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:53 am

no nad kosice to asi nepride - ide to od madarov smerom hore na polsko - zasahuje to stredne a zapadne slovensko... btw. sempron providera asi z elektriky nevypli (vypnuta je len nasa mestska cast) a router mam tiez na zaloznom - este mi ostava 84% z baterie takze kludne moze byt elektrika este do vecera vypnuta a ja to ani nepocitim
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:54 am

Cirky napísal:
Tak ako... posledný čas všade sa nadáva na pčoasie ako prší v rádiach počúvam ako hnusne je aj v teleráne, niekto psomenu že v Chorvátsku je 28 stupňov a spolukometátor že nech neprovokuje že aj tu chce tak mať... nechcite, ja chcem dážď Very Happy neskutočne horúco je potím sa jak sviňa.. ešteže ma kamaratka vytiahla von so sestrou Very Happy Ale vážne enchápem.. podľa rpedpovede komplet všade prší len tak odrezaný východ páli slnko.. keby boli nejaké mraky pcohopím že sa niečo blíži ale je úplne jasno Smile

btw: nechápem prečo poslednú dobu stále prehadzujem v slovách písmenká Suspect

no Cirky toto som si u teba vsimol uz, neni to nahou nejaka fforma dilexie?? rehot aj na pcf tak cmaras
Návrat hore Goto down
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 11:55 am

fforma dilexie to nieje What a Face

Proste asi budem písať pomalšie, mám debilnú klávesnicu neviem si na ňu ani po 6 rokoch používania zvyknúť Very Happy najmä keď som rok používal notebookovú, ktorá mi vyhovovala Smile Stále prechadzujem písmenká, najme keď slovo začína s pr napr. prehodiť a napíše rpehodiť alebo klikam vedľajšie tlačidlo... tiež tie klávesy sú už neskutočné rozhejgané, aby by bolo načake kúpiť novú klávesnicu s nižším zdvihom a hlukom, ktorým nezobudim susedov Very Happy
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 12:00 pm

ja mam tiez taku klavesnicu 100rocnu ze pisem na tom ako na pisacom stroji :type:
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 12:01 pm

jj klavesa muis byt ticha bo ja vzdy od polovicky dostanem vynadane, ze "NETUKAJ KOLKO UZ" ked do noci vykecavam rehot

btw prave som zozral tonu cinskej zeleniny - mnaaaaaam Very Happy
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 12:02 pm

lenze mne sa tie nove klavesnice nepacia potrebujem poriadny enter nie taky velkostou asi ako esc Very Happy skratka poriadny enter
a este aby bol ten sipkovy kriz ci jak sa to vola dopce samostatne


Naposledy upravil killer1301 dňa Pi august 06, 2010 12:11 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
M84 M4ST3R
V.I.P
V.I.P
M84 M4ST3R


Počet príspevkov : 113
Join date : 04.08.2010
Age : 30
Bydlisko : Limbach

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 12:04 pm

ja mam tiez 10 rocnu este funkcnu klavesu - je to fakt ako pisaci stroj Very Happy

v alze mi RMA Logitech klavesy presla ale dali mi naspat cash - co je aj dobre ale skor by bola lepsie klavesa Basketball
Návrat hore Goto down
.kubo
Zakladateľ fóra
Zakladateľ fóra
.kubo


Počet príspevkov : 1172
Join date : 04.08.2010
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 EmptyPi august 06, 2010 12:04 pm

brmbo, ty zas tie pismenka zabudas pisat "dilexie"
inac preco nenisi uz na icq ?
Návrat hore Goto down
https://offtopic.4umer.com
Sponsored content





Offtopic - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Offtopic
Návrat hore 
Strana 2 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Out :: Archív-
Prejdi na: