Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Offtopic

Goto down 
+20
panzer
Spartan.Ex
icehammer
eXistenZ
RRRaaadddooo
Ďuri
Pistuk_14
jtbs
LeaR
ac.milan
Steal6th
jeffo
jarrro
killer
mirom
don jebot
david3504
Brmbo
M84 M4ST3R
.kubo
24 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorSpráva
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:38 am

a co mas s karou exi??
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:39 am

Piate dvere idem znova zbrúsiť, zatmeliť a nastriekať... Cez zimu to vykvitlo znova. A nefunguje mi rádio, ale na opravu toho som už rezignoval...
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:45 am

aha felda, ja som cele vymenil, ale robil mi to taky fuser, kua, zle mi ich dosadil, tak tam mam miernu fugu aj zle mi dosadaju na zamok, budem to musiet spravit

btw exi jedna otazocka ma napadla, chcel som sa opytat aj zaroven vas poporsit /teba aj Luksa/, ci by sa na pcf nemohla hodit do krcmy jedna tema, ktora by sa zamkla s odkazom teda iba cistym linkom a malinkym komentom na tento OT a mali by ste pokoj na pcf s podobnymi temami, OT by sa riesilo tu a na pcf by uz bol navzdy pokoj, viem, ze je to vlastne taka reklama a islo by sa asi proti pravidlam, ale tak mala vynimka by sa nedala spravit?? tuto by sme sa o toto starali a vy by ste mali pokoj a nemuseli by ste uz nikdy na pcf nic pohobne robit, taka mensia spolupraca, nedalo by sa??? pleas
Návrat hore Goto down
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:47 am

Ty kokos zas na celkom Slovensku prší a tu niet ani mráčik Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:49 am

Luks napísal:
brmbulko123 napísal:
rozmyslal som ze ukecam Luksa a dame na pcforum, zamknuty link ako oznamenie na na se offtopicove forum,
můžete zapomenout
brmbulko123 napísal:
vcera Luks mi dal skor ban na pcfore za to ze som posielal linky len tak hala bala, sice ma pravdu, kludne som ho mohol vyfasovat ale tek som sa mu ospravedlnil, dufam, ze to pochopil

jtbs ee som doma - kradnem wifi od suseda, bo este net nemam zvedeny na novom house :devil: posrany T-com kym sa ten zobudi
hlavně že jsi to pochopil ty
Suspect
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:49 am

Luks napísal:
brmbulko123 napísal:
rozmyslal som ze ukecam Luksa a dame na pcforum, zamknuty link ako oznamenie na na se offtopicove forum,
můžete zapomenout
brmbulko123 napísal:
vcera Luks mi dal skor ban na pcfore za to ze som posielal linky len tak hala bala, sice ma pravdu, kludne som ho mohol vyfasovat ale tek som sa mu ospravedlnil, dufam, ze to pochopil

jtbs ee som doma - kradnem wifi od suseda, bo este net nemam zvedeny na novom house :devil: posrany T-com kym sa ten zobudi
hlavně že jsi to pochopil ty

Toto napísal Luks tuto v OT, takže hádaj Smile môžme dať hlasovanie medzi vedenie, ale aj tak to inak nedopadne - to by proste bola reklama pre niečo iné ako fórum. Keby to bola jeho súčasť, tak by sa to možno dalo.

Ja som na felde celé piate nechcel meniť, lebo to občas nahrádzajú takými polskými laminátovými, a to je grc...
Návrat hore Goto down
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:53 am

Tiež nevidím dôvod prečo dávať odkaz na toto fórum na pcforum.. len by tu pribúdali ďalšie lamy s debilnými príspevkami.. viem že je to OT fórum ale som zato aby to ostalo medzi.... ehm.. ,,elitou" pcfora Very Happy Ja to beriem ako doplnok na pokecanie userov, myslím že nejaký zákaldoškoláci ktorý sa nudia my tu nechýbajú Smile
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:54 am

Sakra ale občas cítim nedostatok základoškolstva aj tu... Naučte sa gramatiku, veď sa to nedá čítať...
Návrat hore Goto down
Cirky
Beginner in OT
Cirky


Počet príspevkov : 55
Join date : 05.08.2010
Bydlisko : Košice

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:56 am

načo konkrétne narážaš? Very Happy

ináč wtf tie dve príspevky za sebou? :o

neviem co robis, asi si vykolajeny z toho pocasia rehot ale uz je to opravene - brmbo


Naposledy upravil Cirky dňa Pi august 06, 2010 8:57 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 8:56 am

ok ako viem, ze je to proti pravidlam, no dufal som, ze Luksa obmäkcim ale ako vidim, asi nie, no nic snaha bola Crying or Very sad

5 dvere mam plechovice, nie laminat, to som nechcel, menil som to preto lebo som menil aj blatniky teda aj v predu aj v zadu + este aj podbehy
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:00 am

Blatníky som nemenil, len mi ich jeden typas vystrihol a navaril nové lemy. Zimu to vydržalo, tak snáď to vydrží aj dlhšie...

Piate dvere sa mi menit nechce, je to drahšie ako opraviť si to sám... Smile Sám si to aj nastriekam do pôvodnej farby, atď...
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:03 am

hmmmm sikula, ja sa takychto veci...... co ja viem......bojim

boha hrmi - kua kua Shocked
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:09 am

No keď búrka tak poriadna, už keď nejdem opravovať tak by ma pekne nasralo keby mi moje plány prekazil jemný dáždik... Smile
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:13 am

boha tie feldy, hrdzave plechovice, ty mas 1,3, 1,6 abo 1,9D??
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:14 am

1.3 LXi, 1995, ale ja to auto mám rád... Smile nenáročné na opravu, lacná poistka, ten výkon by mohol byť vyšší, tak ale čo už...
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:17 am

ja 1,6 to iste ako ty 1,3 ale 1997, tusim maj mesiac vyroby, akoze nehovorim, ze je to spatne, motor ide dobre aj taha dobre stale bez jedineho zasahu od vyroby, no uz mi riadne strajkuju otcky, vymenil som uz aj skrtiacu klapku, je pravidelne ciste aj nadstavovana cez pc, aj tak to robi a ani za toho oneho neviem prist na to co to robi :luks:
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:24 am

1,6 už je volkswagen motor, nie škodovácky... Moja 1,3ka zatiaľ tiež ide dobre, no už to trochu žere, aj keď ja mám dosť ťažkú nohu...

Problém mám s prevodovkou, keď je studená, tak dosť škrkoce... už len čakám kedy sa mi rozpadne za jazdy.

//žeby prasknutý kľukový hriadeľ u teba?
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:35 am

jj 1,6 VW motor
uuuu to ma nestras, otacky blbnu tak, ze na spatecke pravidelne skape, ked vyhodim napr. z dvojky do neutralu tak kolisu, musim trocha capnut po plyne nohou aby sa znormalizovali, zas niekdy sa chovaju tak ze nastartujem a chodia od 700 do 900... kua neeviem co to je boha
Návrat hore Goto down
eXistenZ
The Fake Administrator
The Fake Administrator
eXistenZ


Počet príspevkov : 79
Join date : 04.08.2010
Age : 34
Bydlisko : Bratislava

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:37 am

Rozladený motor... lambda sonda? Videl by som to na škrtiacu, ale keď hovoríš, že si ju vymenil...

Mne lambda sonda trochu blbne, pokiaľ je auto studené, pripadám si akoby som pod kapotou mal 80kW motor, ťahá jak sprosté to auto. Ale jak sa zohreje, tak výkon padne späť na 50kW (ak taký vôbec po 15tich rokoch má)
Návrat hore Goto down
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:39 am

hmmmm je zaujimave ze ked to dam na citacku, tak ziadnu chybu nehadze, repoort z citacky je cisty ako alabaster a lambda je tiez menena ako aj riadiaca jednotka je menena za fungel novu
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:42 am

servuste!! :hallo:
ale ste to riadne pohli Shocked konecne som sa normalne vyspal
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:43 am

caff killer :hallo:
Návrat hore Goto down
killer
Administrátor
Administrátor
killer


Počet príspevkov : 1242
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 9:44 am

inak brmbulko neviem ci si zvyknem na ten tvoj novy avatar na pcf ;) teraz uz aspon viem co to znamena Smile
Návrat hore Goto down
http://offtopic.sk
Brmbo
Administrátor
Administrátor
Brmbo


Počet príspevkov : 930
Join date : 04.08.2010
Age : 44
Bydlisko : Sládkovičovo

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 10:02 am

rehot nasiel som si bombovy avatar ale nechce mi ho na pcf zobrat aj ked ho upravim a zmenism, videl si reakciu Luksa??? na 64 strane som dal navrh eXimu ale vidis Luksa, btw uz viem preco ma taky nick Luks rehot
z tohoto smila :luks: - bo sa pise : luks : rehot
Návrat hore Goto down
RRRaaadddooo
Beginner in OT
RRRaaadddooo


Počet príspevkov : 21
Join date : 04.08.2010

Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 EmptyPi august 06, 2010 10:02 am

No takže dneska som nadarmo vstaval o piatej jak debo afro išli sme do roboty robime dve hodky rozprši sa jak ozaj a šefko že dobre ideme domkov rehot teraz dilema, isť spať alebo neísť ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Offtopic - Stránka 39 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Offtopic   Offtopic - Stránka 39 Empty

Návrat hore Goto down
 
Offtopic
Návrat hore 
Strana 39 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic
» Offtopic

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Out :: Archív-
Prejdi na: